درس پژوهی کلاس دوم ابتدایی ریاضی درس پژوهی کلاس دوم ابتدایی ریاضی جمع های فرایندی
درس پژوهی کلاس دوم ابتدایی ریاضی جمع های فرایندی بافرمت ورد وقابل ویرایش در ۴۲ صفحه.دراین درس پژوهی کلیه مستندات رعایت گردیده است.
در این درس پژوهی کلاس دوم ابتدایی ریاضی جمع های فرایندی کلیه مستندات و مراحل اجرا به طور کامل رعایت گردیده است و مختص درس ریاضی می باشد.
مشخصات کلی درس پژوهی:
درس: ریاضی
برای معلم: پایه دوم ابتدایی
عنوان: درس پژوهی کلاس دوم ابتدایی ریاضی جمع های فرایندی
فرمت فایل: ورد
آنچه در این مجموعه وجود دارد:
- چکیده
- مقدمه
- بیان مسئله
- تبین ضرورت و اهمیت موضوع
- یک دوره درس پژوهی
- برنامه ریزی درس پژوهشی جمع های فرایندی
- اهداف کلی درس پژوهی جمع های فرایندی
- هدف درس پژوهی جمع های فرایندی
- حیطه عاطفی
- نحوه تقسیم کار
- ویژگی های طرح درس ( سناریو ) جمع های فرایندی
- زمان بندی نحوه اجرا
- چالش های فرا روی گروه و راهکارهای گروه برای مقابله با آن ها
- ارزشیابی تدریس
- طرح درس جمع های فرایندی
- تدریس دوم
- بازاندیشی و تجدید نظر براساس تفکر گروه
- جلسه دوم درس پژوهی جمع های فرایندی
- تعیین امکانات مورد نیاز
- ارزشیابی تدریس
- معایب تدریس :
- چالش های فرا روی گروه و راهکارهای گروه برای مقابله با آن ها
- روش تعیین اثربخشی نتایج اجرایی درس پژوهی جمع های فرایندی
- ارایه گزارش پایانی
- دیدگاه اعضای شرکت کننده در درس پژوهی پیرامون نقاط قوت و ضعف
- راهبرد های یاد دهی – یادگیری درباره جمع های فرایندی
- ابزار و امکانات مورد نیاز گروه
- چالش های فرا روی گروه
- روش تعیین اثر بخشی نتایج اجرای درس پژوهی
- امکانات مورد نیاز گروه
- نتایج حاصله
- فهرست منابع و مآخذ
فایل حاظر درس پژوهی کلاس دوم ابتدایی ریاضی جمع های فرایندی است و کامل و دقیق می باشد و در زیر آماده خرید و دانلود است.
قسمتی از این مجموعه:
چکیده
در آموزشگاه ابتدایی ….مدیریت وهمکاران این آموزشگاه تصمیم گرفتند که در برنامه درس پژوهی شرکت نمایتد با تشکیل شورای معلمان چالش های هر پایه مشخص شد ودر پایان جلسه تصمیم گرفته شد که باتوجه به مباحث جذاب ریاضیات دوم آموزش جمع های فرایندی به عنوان موضوع درس پژوهی انتخاب شود
ابتدادانش آموزان هدف انتخاب شدنداز اولیائ دانش آموزان رضایت نامه جهت حضور در اجرای طرح اخذ گردید این دانش آموزان ….. نفر بودند . سپس ضمن تقسیم کار ومشخص نمودن نقش اعضاد گروه درس پژوهی بارضایت کامل همکاران جهت ایفای نقش وقیلمبرداری به شرح زیر انتخاب شدند . با همکاری گروه ۷نفره طرح درس اولیه باتوجه به سند تحول بنیادین تنظیم گردید .وسایل کمک آموزشی باهمکاری مدرس ودانش آموزان تهیه شد تاریخ بزگزاری تدریس اولیه مشخص وتدریس اولیه انجام شد.
بعداز انجام تدریس توسط مجری ……..توسط ناظرین حاضر در کلاس تدریس ایشان مورد نقد وبرسی قرار گرفت اشکالات کار مشخص شد وبا بازبینی فیلم توسط مدرس محترم اشکالات کار مشخص شد. سپس وباهمکاری اعضاءگروه طرح درس دوم تهیه روشها وراهکارهای نوین انتخاب ومجددا تدریس در کلاس صورت گرفت.
که الحمد الله باتوجه به تدریس اولیه وتحقق اهداف مورد نظر نتایج بهتری بدست آمد که نتیجه ی آن را می توانستیم در نحوه ی پاسخگویی دانش آموزان وارزشیابی پایانی مشاهده نماییم .