درس پژوهی ادبیات پایه نهم متوسطه اول قالب های شعری بافرمت ورد وقابل ویرایش در ۴۳ صفحه.دراین درس پژوهی کلیه مستندات رعایت گردیده است.

 

در این درس پژوهی ادبیات پایه نهم متوسطه اول قالب های شعری  کلیه مستندات و مراحل اجرا به طور کامل رعایت گردیده است و مختص درس ادبیاتمی باشد.

مشخصات کلی درس پژوهی:

درس: ادبیات

برای معلم: پایه نهم متوسطه اول

عنوان: درس پژوهی ادبیات پایه نهم متوسطه اول قالب های شعری

فرمت فایل: ورد

آنچه در این مجموعه وجود دارد:

  1. چکیده
  2. مقدمه
  3. بیان مسئله
  4. تبین ضرورت و اهمیت موضوع
  5. یک دوره درس پژوهی
  6. برنامه ریزی درس پژوهشی    قالب های شعری
  7. اهداف کلی درس پژوهی    قالب های شعری
  8. هدف درس پژوهی    قالب های شعری
  9. حیطه عاطفی
  10. نحوه تقسیم کار
  11. ویژگی های طرح درس ( سناریو )    قالب های شعری
  12. زمان بندی نحوه اجرا
  13. چالش های فرا روی گروه و راهکارهای گروه برای مقابله با آن ها
  14. ارزشیابی تدریس
  15. طرح درس    قالب های شعری
  16. تدریس نهم
  17. بازاندیشی و تجدید نظر براساس تفکر گروه
  18. جلسه نهم درس پژوهی    قالب های شعری
  19. تعیین امکانات مورد نیاز
  20. ارزشیابی تدریس
  21. معایب تدریس :
  22. چالش های فرا روی گروه و راهکارهای گروه برای مقابله با آن ها
  23. روش تعیین اثربخشی نتایج اجرایی درس پژوهی    قالب های شعری
  24. ارایه گزارش پایانی
  25. دیدگاه اعضای شرکت کننده در درس پژوهی پیرامون نقاط قوت و ضعف
  26. راهبرد های یاد دهی – یادگیری درباره    قالب های شعری
  27. ابزار و امکانات مورد نیاز گروه
  28. چالش های فرا روی گروه
  29. روش تعیین اثر بخشی نتایج اجرای درس پژوهی
  30. امکانات مورد نیاز گروه
  31. نتایج حاصله
  32. فهرست منابع و مآخذ

 

فایل حاظر درس پژوهی ادبیات پایه نهم متوسطه اول قالب های شعری است و کامل و دقیق می باشد و در زیر آماده خرید و دانلود است.

 

قسمتی از این مجموعه:

 

چکیده

در آموزشگاه متوسطه اول شبانه روزی زینبیه مدیریت وهمکاران این آموزشگاه تصمیم گرفتند که در برنامه درس پژوهی شرکت نمایتد با تشکیل شورای دبیران چالش های هر پایه مشخص شد ودر پایان جلسه تصمیم گرفته شد که باتوجه به مباحث جذاب ادبیات نهم  آموزش قالب های شعری به عنوان موضوع درس پژوهی انتخاب شود

ابتدادانش آموزان هدف انتخاب شدنداز اولیائ دانش آموزان رضایت نامه جهت حضور در اجرای طرح اخذ گردید  .  سپس ضمن تقسیم کار ومشخص نمودن نقش اعضاد گروه درس پژوهی بارضایت کامل همکاران جهت ایفای نقش وقیلمبرداری به شرح زیر انتخاب شدند . با همکاری گروه ۴ نفره  طرح درس اولیه باتوجه به سند تحول بنیادین تنظیم گردید .وسایل کمک آموزشی باهمکاری مدرس ودانش آموزان تهیه شد تاریخ بزگزاری تدریس اولیه مشخص وتدریس اولیه انجام شد.

بعداز انجام تدریس توسط مجری توسط ناظرین حاضر در کلاس تدریس ایشان مورد نقد وبرسی قرار گرفت اشکالات کار مشخص شد وبا بازبینی فیلم توسط مدرس محترم اشکالات کار مشخص شد. سپس وباهمکاری اعضاءگروه طرح درس دوم تهیه روشها وراهکارهای نوین انتخاب ومجددا تدریس در کلاس صورت گرفت.

که الحمد الله باتوجه به تدریس اولیه وتحقق اهداف مورد نظر نتایج بهتری بدست آمد که نتیجه ی آن را می توانستیم در نحوه ی پاسخگویی دانش آموزان وارزشیابی پایانی مشاهده نماییم .